Lüks Yacht - Boreas Gulet Geri Dön


Genel Bilgi


Boreas guleti 2010 yılında inşa edilmiştir. 2020 yılında geçirdiği renovasyonla beraber günümüzdeki son halini almıştır. 40 m boy ve 10 m ene sahip tekne 7 personeli ile siz değerli misafirlerimize mavi tur hizmeti vermektedir.

8 Quat Kabin, 4 Double Kabin, 1 Triple Kabin, 3 Twin Kabin olmak üzere birbirinden şık ve rahat, kendine ait duş, WC ve kliması olan yatımız 16 kamaraya sahiptir. 2 x 450 HP Cummins beygirlik motoru ve 115 Kw, 35 Kw, 10.5 Kw jeneratöre sahiptir.

Mürettebat için ayrı yaşam alanları, tam teşekküllü mutfak, açık ve kapalı yemek yeme alanları , dinlenme alanları, ve Amerikan bar mevcuttur.

Tüm misafirlere yetecek miktarda güneşlenme minderleri, sandalye ve servis takımları mevcuttur. Mavi Yolculuk misafirlerimize konforu, lüksü ve huzuru bir arada yaşatan bu yatımız 12 deniz miline erişmektedir.

Tam teşekküllü Telsiz, GSM Telefon seyir cihazları donanımları sayesinde Boreas teknesiyle Bodrum, Marmaris, Fethiye Göcek gibi en çok tercih edilen mavi tur destinasyonlarımızda kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Tatil esnasında internet yaşamından kopmamak adına da teknemizde Türk Suları sınırlarında geçerli olan wi-fi internet hizmetimiz mevcuttur

Dileyen misafirler için, Wake Board, Water Skiing, Ringo, Su Kayağı, gibi su sporları opsiyonel olarak bulunmaktadır. Mavi Yolculuk ’un keyfini Türkiye’nin bakir koylarında çıkarmak isteyen yolcularımıza eğlence fırsatı da sunmaktadır.

4.000 € ’dan başlayan günlük tekne kiralama bedeliyle Boreas yatı , Bodrum, Marmaris , Göcek , Gökova ve Hisarönü bölgelerinde Lüks yat kiralamayı düşünen değerli misafirlerimizi ağırlamaya hazırdır.

Fiyata Dahil Olanlar


Liman masrafları ve çıkış işlemleri
Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları
Palamar ücretleri
Mürettebat servisi
Kullanma suyu
Dizel ve benzin giderleri
Nevresim takımları ve banyo havluları
Yattaki ekipmanların ücretsiz kullanımı
Yat sigortası (kişisel seyahat sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz.)

Fiyata Dahil Olmayanlar


Yat kumanyası ve içecekler
Yabancı kara sularındaki liman vergileri ve gümrük masrafları
K.D.V.
Havaalanı transferleri
Teknede varsa Jet-ski ve su sporları kullanımı

Yiyecek ve İçecekler


Tam pansiyon konaklama farkı Lüks menü için gün/kişi başı 50 Euro , Delüks menü için günlük kişi başı 65 Euro dur. Her şey dâhil seçeneği için günlük kişi başı +50 Euro fark alınır.
İçecekleri yat barından satın alabilir ya da tekneye kendiniz yükletebilirsiniz.
Arzu ederseniz yat kumanyasını da tur başlangıcından önce tekneye kendiniz yükletebilirsiniz.

Fiyat ve Tarihler


Nisan - 4.000 €
Mayıs - 4.000 €
Haziran - 5.000 €
Temmuz - 6.000 €
Ağustos - 6.000 €
Eylül - 5.000 €
Ekim - 4.000 €

İletişime Geçin

İletişime Geçin